Logisztikai Munka Virágok Világában - Álláslehetőségek Aalsmeer-ben!

Aalsmeer 36 óra Logisztika V-084438
Szeretsz virágokkal és növényekkel foglalkozni? Jelentkezz hozzánk!
munka Logisztikai Munka Virágok Világában - Álláslehetőségek Aalsmeer-ben! Aalsmeer

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?

Logisztikai munkatársat keresünk Aalsmeeri központunkba!

Főbb feladatok:

  • Az érkező áruk fogadása és rögzítése a rendszerben
  • Ellenőrzés és hibák jelentése az illetékes részlegek felé
  • Matricázás
  • Rendelésösszekészítés

Cégünkről

Rövid bevezetés

Európa legnagyobb zöldkereskedelmi központja, ahol nem kevesebb, mint 25,000 négyzetméteren található növények, virágok és kiegészítők széles vélasztéka. A cég küldetése, hogy boldogabb és egészségesebb környezetet teremtsen növények és virágok segítségével. Növény- és virágszeretetét igyekszik átadni az embereknek. Ereje a széles választékában rejlik, amely magában foglalja a legújabb zöld innovációkat, valamint exkluzív és egyedi termékeket. A stratégia középpontjában mindig az ügyfél elégedettsége áll. Minőség iránti szenvedély által kísért dinamikus vállalkozás, amely minden erőfeszítésével arra törekszik, hogy ne csak kielégítse, hanem felülmúlja az ügyfelek elvárásait.

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül
  • Heti fizetés
  • Bruttó órabér: 13,61 euró
  • Műszakpótlékok
  • Munkavédelmi cipő és ruha
  • Szállás
  • Egészségbiztosítás

Amit elvárunk

és ami a jelentkezéshez kötelező
  • Pontosság és precizitás
  • kommunikációs készség Angolul
  • Terhelhetőség
  • Csapatmunka
  • Több műszakban történő munkavégzés
  • Tapasztalat hasonló területen
  • Az állás betöltéséhez önéletrajz és jogosítvány előnyt jelent

A pályázati eljárás

1
Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3
Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Érdekel? Jelentkezz most!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdésed Adódott?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Biber Bettina

Igen, érdekel