CNC élhajlító

Nijkerk 40 óra Fémipar V-038137
Beszélsz angolul és van tapasztalatod CNC gépkezelőként élhajlító gépekkel? Vagy CNC programozó munkát keresel Hollandiában? Olvass tovább!
munka CNC élhajlító Nijkerk

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?

Ügyfeleink különböző fém elemek és lapok élhajlításához keresnek tapasztalt gépkezelőket és programozókat hosszú távra.

Főbb feladataid:

  • CNC élhajlító gépek önálló kezelése
  • Egyedi, kis és nagy szeriás darabok hajlítása
  • Gépek beállítása, előkészítése valamint indítása a megfelelő szerszámokkal és programmal

Cégünkről

Rövid bevezetés

Megbízóink többsége már évtizedek óta aktív szerepet tölt be a fémiparban, főbb specializációik a lézervágás, hajlítás és hegesztés. Mindannyian a minőségi színvonalra törekszenek és méltón lehetnek büszkék az elhivatottságra és szakértelemre, mellyel már a kezdetektől dolgoznak.

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül
  • Fizetés: heti nettó 500-530 euró felkéréstől függően
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható cégnél
  • Cég által biztosított jól felszerelt szállás
  • Saját szoba
  • Egészségbiztosítás
  • Munkába járás (céges autó vagy bicikli, E-bike)
  • Saját autó esetén üzemanyagtámogatás (0,19 euró/km)

Amit elvárunk

és ami a jelentkezéshez kötelező
  • 2 év tapasztalat CNC élhajlító gépekkel
  • Képes vagy beállítani a gépeket
  • Ismered a különböző anyagokat
  • Magabiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van
  • Munkádat precízen végzed, pozitív a hozzáállásod
  • Csapatban és önállóan is tudsz dolgozni

A progrmamozó funciók betöltéséhez:

  • Tudsz műszaki rajzról olvasni és dolgozni
  • Be tudod programozni az adott gépet

A pályázati eljárás

1
Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3
Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Érdekel? Jelentkezz most!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdésed Adódott?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Kéki Ádám

Igen, érdekel