Nyílászáró beépítő

Zeewolde 40 óra Építőipar V-043780
Van tapasztalatod műanyag nyílászárók, ablakok és ajtók összeszerelésében és beépítésében? Zeewoldei megbízónknak tapasztalt munkatársakat keresünk!
Nyílászáró beépítő - Zeewolde

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?
  • Prémium kategóriás műanyag nyílászárók, ajtók, ablakok és tartozékaik szakszerű összeállítása és beépítése rajz alapján
  • Nyílászáró javítása esetén alkalmanként ablakok és ajtók kiszerelése, javítása és beszerelése
  • Elvégzett munka ellenőrzése, nyomon követése és regisztrálása
  • Munkavégzés helye: országszerte

Cégünkről

Rövid bevezetés

Zeewoldei megbízónk több éve foglalkozik műanyag nyílászárók összeállításával, forgalmazásával és beépítésével. Főbb termékeik ablakok, ajtók, tetőtéri ajtók és tolóajtók, valamint különböző méretű ablakpárkányok, melyek nagyobb építőipari projektekre illetve kisebb, magán építkezésekre is készülnek. A gyártás és összeszerelés megbízónk saját műhelyében, az ügyfelek kívánságát teljes mértékben szem előtt tartva történik.

FIGYELEM: Csak angol nyelvtudással rendelkezők jelentkezését tudjuk fogadni!

Nyílászáró beépítő - Zeewolde - 1

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül
  • Heti nettó 450-500 euró fizetés, melyből már nem kerül levonásra a szállás és az egészségbiztosítás költsége
  • Jól felszerelt szállás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség, kilátás állandó szerződésre közvetlen a megbízóval

Amit elvárunk

és ami a jelentkezéshez kötelező
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (B1-B2)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Fontos, hogy kiválóan teljesítel önállóan és csapatban egyaránt
  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
Nyílászáró beépítő - Zeewolde - 2

A pályázati eljárás

1
Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot - icon
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3
Megkeressük a megfelelő állást - icon
Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Érdekel? Jelentkezz most!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdésed Adódott?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Apagyi Viktor

Igen, érdekel