Napelemszerelő

Voorthuizen 40 óra Technika és telepítés V-009435
Tapasztalt napelemszerelő vagy és angolul is beszélsz? Olvass tovább!
Állás Napelemszerelő Voorthuizen

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?

Napelemszerelőként hozzájárulsz Hollandia fenntarthatóbb jövőjéhez. A napjaidat egy kis csapatnyi villanyszerelővel és gépésszel töltöd, akikkel a napelemek tetőn történő installalálásáról gondoskodtok.

Feladataid a következőkből állnak:

  • Biztonságos munkavégzés a tetőn
  • Műszaki rajz értelmezése és olvasása
  • Alapzat kimérése és kijelölése
  • Napelemek elhelyezése a tetőn
  • Napelem kábeleinek bekötése

Cégünkről

Rövid bevezetés

A Covebo New Energy kirendeltsége számtalan megbízóval áll kapcsolatban, akik az egyre népszerűbb és elterjedt napelemszerelésre specializálódtak. Hollandia egész területére keresünk szakembereket újonnan induló projektekhez.

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kezdő fizetés heti nettó 480 euró
  • Cég által biztosított jól felszerelt szállás
  • Egészségbiztosítás
  • Igény esetén céges autó
  • Üzemanyagtámogatás

Mit várunk tőled

És mi mire figyelünk
  • Felmutatható munkatapasztalat napelemszerelőként
  • Magabiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Hajlandóság a magasban végezni a munkát
  • Motivált beálítottság, minőségi munkavégzés

Előnyt jelent

  • VCA bizonyítvány
  • Saját gépjármű

Mi fog történni?

1
Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3
Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Remek! Szóval érdekel!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdéseid vannak?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Surman Anna

Állásközvetítő