Karosszérialakatos

Zwolle 40 óra Fémipar V-000979
Karosszérialakatosként kisebb nagyob autókárok javítása modern, jól felszerelt garázsokban
Állás Karosszérialakatos Zwolle

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?

Általában fél 8-kor nyitnak a garázsok, és a heti/napi munkabeosztást az előzetesen lebeszélt időpontok miatt, már előre tudni fogod. A holland cégek többségénél összesen 1 óra szünet van, ez a 8 órás munkanapon felül. Tehát mindenki 9 órát tölt naponta a munkahelyén egy 40 órás munkahéten, amiből napi 8 óra a munka.

Feladataid közé tartoznak:

  • személygépjárművek karosszériaelemeinek bontása és beépítése
  • személygépjárművek karosszériájának teljes körű javítása a megadott beosztási terv alapján

Cégünkről

Rövid bevezetés

Ügyfeleink, melyek a következő hónapoktól új munkatársakat keresnek, személygépjárművek karosszériájának teljes körű javítására szakosodtak és Hollandia különböző régióiban, több településen is modern, jól felszerelt műhellyel rendelkeznek.

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül
  • Megbízható munkáltató
  • Lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Jól felszerelt, modern munkakörnyezet
  • Heti 500 euró nettó kezdő fizetés, melyből a szállás és az egészségbizotsítás költsége már nem kerül levonásra
  • Egészségbiztosítás
  • Szállás 3-6 fős házakban, saját szobával
  • Útiköltség térítés, ha saját autóval rendelekezel
  • Szükség esetén céges autót biztosítunk

Mit várunk tőled

És mi mire figyelünk
  • Szakképzett karosszérialakatos vagy
  • Minimum 5 év munkatapasztalat személygépjárművekkel
  • Rendelkezel jogosítvánnyal
  • Jól tudsz kommunikálni angolul
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Huzatópad használatának ismerete
  • Fényezés előkészítésében szerzett tapasztalat

Mi fog történni?

1
Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3
Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Remek! Szóval érdekel!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdéseid vannak?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Surman Anna

Állásközvetítő