Gépkezelő operátor

Roermond 40 óra Termelés V-100541
Tapasztalt gépkezelő/operátor vagy? Jelentkezz még ma!
Gépkezelő operátor - Roermond

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?

Operátorként a következő feladatokért leszel felelős:

  • A rend és tisztaság fenntartása a gyártási folyamat során;
  • A gépek előkészítése és beállítása a termelés előtt és közben;
  • Teljes indítások és változtatások végrehajtása a műszakvezetővel konzultálva;
  • A gyártósorok folyamatos ellátásának biztosítása;
  • A gyártott termék minőségének szoros figyelemmel kísérése;
  • A gépek önálló tisztítása és öblítése;
  • Kisebb hibák javítása;

Cégünkről

Rövid bevezetés

A cég egyedülálló víz- és gyümölcsjégkrémek gyártója, valódi szakértő ezen a területen Európában! Jégkrémeik elsősorban az áruházláncok saját márkás termékeiként jutnak el a fogyasztókhoz, vagy más jégkrémgyártók részére történő bérgyártás formájában. Márkájuk nemcsak Európában, hanem világszerte is ismert és kedvelt. Mindemellett a cég magas színvonalú ipari gépeket tervez és gyárt.

Felelősségteljes, tapasztalt gépkezelőket/operátorokat keresünk a gépek zökkenőmentes működésének biztosításához!

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül
  • Az órabér br 16,07 €/óra-tól (beleértve a szabadságpótlékot)
  • Rögzített műszakpótlék 12,50% minden műszakra
  • Rendszeres munkaidő
  • Ha saját közlekedési eszközöd van, utazási hozzájárulást kapsz

Amit elvárunk

és ami a jelentkezéshez kötelező
  • Angol nyelvtudás minimum B1 szinten
  • Legalább 6 hónap gépkezelői tapasztalat bármilyen gyártási környezetben
  • Hajlandóság 3 műszakos, rotációs rendszerben dolgozni
  • B kategóriás jogosítvány előnyt jelent
  • Önálló és strukturált munkavégzésre való képesség

A pályázati eljárás

1
Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot - icon
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3
Megkeressük a megfelelő állást - icon
Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Érdekel? Jelentkezz most!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdésed Adódott?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Biber Bettina

Igen, érdekel