Villanyszerelő

Arnhem 40 óra Technika és telepítés V-033761
Dolgozz Hollandiában villanyszerelőként! Jól megy az angol és jogsoítványod is van? Jelentkezz!
Állás Villanyszerelő Arnhem

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?

Hollandiába lakossági villanyszereléshez keresünk felújítási és újépítésű projektekhez villanyszerelő szakembereket.

Főbb feladataid:

  • Csövek és kábelek elvezetése a falban és a padló alatt
  • Kapcsolók szerelése
  • Kapcsolószekrény szerelése

Cégünkről

Rövid bevezetés

Megbízónk kis, családi cégként kezdte pályafutását a holland piacon, azonban mára az egyik legjelentősebb képviselője a villanyszerelői projektek kivitelezőinek a holland Arnhem régiójában. Több, mint negyven kollégával dolgoznak hétről hétre azonban a cégen belül megmaradt a közvetlen és családias légkör. Ismertetőjegyük, hogy mindig a lehető legmagasabb minőségű munkára törekednek,

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül
  • Fizetés heti nettó 460-500 euró tapasztalattól függően (amelyből a szállás költségei már nem kerülnek levonásra)
  • Jól felszerelt szállás saját szobával
  • Egészségbiztosítás
  • Klassz csapat, modern munkakörnyezet
  • Céges autó (igény esetén)
  • Munkaeszközök

Amit elvárunk

és ami a jelentkezéshez kötelező
  • Legalább két év felmutatható tapasztalat villanyszereléssel
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pozitív beállítottság

Előny jelent, ha már dolgoztál villanyszerelőként Hollandiában

Mi fog történni?

1
Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3
Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Remek! Szóval érdekel!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdéseid vannak?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Kéki Ádám

Állásközvetítő