CNC marós programozó

Gorinchem 40 óra Fémipar V-014497
Van tapasztalatod CNC marósként és önállóan tudsz programozni? Olvass tovább!
Állás CNC marós programozó Gorinchem

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?

CNC marósként a következő feladatok tartoznak a munkakörödhöz:

  • A megrendelések elkészítése, a beállítások meghatározása
  • CNC program beállításának módosítása, amennyiben ez szükséges
  • A termelési folyamat kézben tartása, kritikus megítélése
  • Műszaki rajz használata
  • A termeléshez szükséges program kiválasztása és beállítása
  • Termék ellenőrzése

Továbbá hogyan néz ki egy átlagos munkanap Hollandiában?

Hollandiában a munkanap általában a kantinban kezdődik, ahol egy finom kávé mellett átbeszélitek a napi teendőket. Ezt követően megkezdődik a lelkiismeretes munka. Kollégáiddal a délelőtt folyamán tartotok először egy rövid, 10 perces szünetet. Egy kis kávé ilyenkor is jól esik! Az első nagyobb, 30 perces szünet délután fél egykor van. Ilyenkor közösen megebédeltek, majd a kötelező kávé után ismét mindenki visszatér a feladatához. A munkanap általában délután 4 órakor zárul, de a hollandokat ismerve addig még legalább egy kávé biztosan lecsúszik...

FIGYELEM: az angol nyelvtudás kötelező részét képezi az állás megpályázásának! Angol nyelvtudás nélküli jelentkezéseket nem áll módunkban lekezelni!

Cégünkről

Rövid bevezetés

Megbízónk már 1994 óta specialista a beton iparban használatos elemek tervezésében és termelésében. A hosszú évek alatt megszerzett tapasztalatnak köszönhetően csúcsminőségű termékeket bocsájt a holland piacra.

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül
  • Fizetés: heti nettó 520 euró
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cég által biztosított, jól felszerelt, bútorozott szállás saját szobával
  • Egészségbiztosítás
  • Útiköltségtérítés: 0,19 euró/km
  • Igény esetén céges autó

Amit elvárunk

és ami a jelentkezéshez kötelező
  • Legalább 1-3 év szakmai tapasztalatod van hasonló munkakörben
  • Önállóan tudsz programozni
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Magabiztosan beszélsz angolul (10-es skálán legalább 7-es)

Mi fog történni?

1
Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3
Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Remek! Szóval érdekel!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdéseid vannak?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Surman Anna

Állásközvetítő