Bontás

Nijkerk 40 óra Építőipar V-013109
Januári kezdéssel, folyamatos munkavégzésre , hosszútávú bontási munkára keresünk kollégákat. Heti fizetés nettó 420€-500€ tapasztalattól függően. Jelentkezz most!
munka Bontás Nijkerk

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?

Bontóként az elsődleges feladataid közé az alábbiak tartoznak:

  • Épületek külső, belső bontása kézi és gépi erővel
  • Magánházak részleges vagy teljes bontása, válaszfalak bontása, vakolat eltávolítása, hideg és/ vagy egyéb burkolatok eltávolítása, kézi, gépi szerszámokkal
  • Padlózatok, járólapok felszedése, nyílászárok szakszerű eltávolítása
  • Építési törmelék elhordása

Cégünkről

Rövid bevezetés

A nijkerki Covebo építőipari segédmunkákkal foglalkozó csoportja számos ügyféllel áll kapcsolatban, és folyamatosan keresnek holland ügyfeleik részére épületbontókat. A munkáik Hollandia egész területére kiterjednek, a projektek hosszútávúak és változatosak.

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül

·        Segítségnyújtás hivatalos ügyekben (Holland adószám (BSN) , bankszámlanyitás)

·        Magyar nyelvű szerződés, holland bejelentés

·        Hosszú távú munkalehetőség

·        Jól felszerelésgépesített és tiszta szállások, ,új ágyneművel, ingyenes internettel

·        Holland egészségbiztosítást kötünk minden dolgozónknak

·        Heti fizetés nettó 420 € és 500 € /hét /40 óra (ebből már a lakhatási költségek, adók és a biztosítás levonásra került, ez az utalt összeg

·        Magyar koordinátorok,akik a munkátokban és az adminisztrációs dolgokban segítenek

·        A munkaruházatot, munkavédelmi cipőt és minden a biztonságos munkavégzéshez szükséges vedő eszközt cégünk biztosítja

·        Különböző képzésben való ingyenes részvétel pl, targoncás jogosítvány, magasemelésű kosaras gépkezelő jogosítvány. ( Minden képzés egy egynapos tanfolyam keretében ami Magyar nyelven történik egy szakember irányítása alatt)

·        Amennyiben a munkádhoz szükséges segítünk biztonságtechnikai diplomát (VCA) szerezni, aminek a költségeit cégünk fizeti. Ez a képzés is Magyar nyelven történik egy egynapos tanfolyam keretében

·        Nálunk a céges autót teljesen ingyen biztosítjuk !

·        Saját autó esetén 0.21€ útiköltség térítést biztosítunk

·        Nyári és Karácsonyi ajándékcsomag

·        Fizetett szabadság és nyugdíjalap befizetés

Amit elvárunk

és ami a jelentkezéshez kötelező
  • Fitt legyél
  • Építőipari tapasztalat
  • Alap angol vagy Német nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Ha érvényes VCA vizsgával rendelkezel
  • Hollandiai munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját autó

A pályázati eljárás

1
Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3
Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Érdekel? Jelentkezz most!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdésed Adódott?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Apagyi Viktor

Igen, érdekel