CNC élhajlító

Renswoude 40 óra Fémipar V-011612
Tapasztalt élhajlító vagy és jól beszélsz angolul? Olvass tovább és csapj le a lehetőségre!
Állás CNC élhajlító Renswoude

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?

Ügyfelünk különböző fém elemek és lapok élhajlításához keres tapasztalt szakembert hosszú távra.

Főbb feladataid:

  • Műszaki rajz alapján történő munkavégzés
  • Sorozatgyártás
  • Egyedi gyártás
  • Gép programozása

Cégünkről

Rövid bevezetés

Megbízónk közel 20 éve aktív a fémiparban, főbb specializációi a lézervágás, hajlítás és hegesztés. Büszkék a magas minőségre, elhivatottságra és szakértelemre, mellyel a cég már a kezdetektől dolgozik.

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül
  • Fizetés: heti nettó 500 euró
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható cégnél
  • Cég által biztosított jól felszerelt szállás
  • Egészségbiztosítás
  • Munkábajárás (céges autó vagy bicikli, E-bike)
  • Saját autó esetén üzemanyagtámogatás (0,19 euró/km)

Mit várunk tőled

És mi mire figyelünk
  • Van felmutatható tapasztalatod CNC élhajlító gépekkel
  • Tudsz műszaki rajzról olvasni és dolgozni
  • Be tudod programozni az adott gépet
  • Ismered a különböző anyagokat
  • Magabiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudásod van
  • Munkádat precízen végzed, pozitív a hozzáállásod
  • Csapatban és önállóan is tudsz dolgozni

Mi fog történni?

1
Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3
Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Remek! Szóval érdekel!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdéseid vannak?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Surman Anna

Állásközvetítő