Ipari fényező

Vlissingen 40 óra Technika és telepítés V-011153
Van tapasztalatod ipari fényezőként, nem jelent gondot az angol és van jogosítványod? Jelentkezz!
Állás Ipari fényező Vlissingen

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?

Ügyfelünk vlissingeni műhelyébe keres tapasztalt ipari fényezőt a következő feladatok ellátásra:

  • Színek és festékek keverése
  • Festéktípusok ismerete és használata
  • Előkezelés és fényezés festékszóró használatával (víz alapú, nedves típusú munkafolyamatok)
  • Szükséges anyagmennyiség felmérése
  • Munkaelőírások követése

Cégünkről

Rövid bevezetés

Ügyfelünk már 15 éve az ipari fényezés egyik specialistája Hollandiában. Különböző fúvási és festési technikákat alkalmazva dolgozik acél szerkezetek, konténerek vagy hajótestek fényezésén de portfólióján szerepelnek jachtokon, kamionokon és darukon végzett utolsó simítások is. A cég központja Werkendamban található, ám a betöltendő pozíció a vlissingeni műhelyt illeti.

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül
  • Fizetés: heti nettó 480 euró (40 óra)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cég által biztosított, jól felszerelt szállás saját szobával
  • Egészségbiztosítás
  • Üzemanyagtérítés saját autó esetén (0,19 euro/km)
  • Igény esetén céges autó

Mit várunk tőled

És mi mire figyelünk
  • Felmutatható szakmai tapasztalat homokfúvással és fém festésével, fényezéssel
  • Magabiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Különböző anyagok ismerete
  • Pozitív beállítottság

Előny:

  • Saját gépjármű
  • Holland nyelvtudás

Mi fog történni?

1
Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3
Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Remek! Szóval érdekel!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdéseid vannak?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Surman Anna

Állásközvetítő