Bútorasztalos hajógyártás

Medemblik 40 óra Építőipar V-008949
Bútorasztalos vagy és szívesen vennél részt luxusjachtok építésén? Olvass tovább!

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?

Észak-hollandiai megbízónk a hajógyártás, azon belül is a jachtgyártás területére keres tapasztalt, önállóan dolgozni tudó munkatársakat.

Főbb munkakörök:

  • Padló-, korlát-, bútor-, lépcső- és egyéb fa elemek előgyártása faipari gépek használatával (körfűrséz, felső maró, Jiahe CNC famegmunkálógép) a cég telephelyén
  • Előgyártott elemek helyszínen történő összeszerelése országszerte kikötőkben

A cég speciális, időjárás álló anyagokkal, saját, egyedi technológiával dolgozik.

Cégünkről

Rövid bevezetés

Megbízónk 1997 óta luxusjachtok fafelületének elkészítésére specializálódott cég. Fa elemek gyártásával és helyszínen történő összeszerelésével foglalkozik. Ügyfelünknél a minőség és a szakértelem elengedhetetlen.

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül
  • Fizetés: kezdő heti nettó 500 euró tapasztalattól és munkakörtől függően
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cég által biztosított, jól felszerelt szállás
  • Egészségbiztosítás
  • Magyar kapcsolattartó
  • Igény esetén céges autó
  • Saját autó esetén üzemanyagtérítés (0,19 euró/km)

Mit várunk tőled

És mi mire figyelünk
  • Felmutatható szakmai tapasztalat a bútorasztalos szakmában
  • Affinitás a fával való munkához
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Famegmunkáló gépek (körfűrész, felső maró) ismerete és gyakorlatban való alkalmazása
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos kommunikációs szintű angol vagy holland nyelvtudás

Előnyös pozícióból indulsz, ha van:

  • Saját gépjárműd

Mi fog történni?

1
Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3
Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Remek! Szóval érdekel!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdéseid vannak?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Surman Anna

Állásközvetítő