Ipari festő, homokfúvó

Biddinghuizen 40 óra Fémipar V-008890
Van tapasztalatod ipari festőként, beszélsz angolul és jogosítványod is van? Olvass tovább!
Állás Ipari festő, homokfúvó Biddinghuizen

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?

Megbízónk, mely különböző fém elemek, alkatrészek, bútorok, teherautók ipari festésével foglalkozik, tapasztalt szakembert keres.

Főbb feladataid közé tartozik:

  • Homokfúvási technikák, eszközök ismerete és alkamazása
  • Fém elemek ipari festése

Cégünkről

Rövid bevezetés

Megbízónk egy kis, családias cég Biddinhuizenben, amely fém bútorok, alkatrészek és elemek ipari festésére specializálódott.

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül
  • Fizetés: heti nettó 460 euró (40 óra)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munka egy családias cégnél
  • Cég által biztosított, jól felszerelt szállás saját szobával
  • Egészségbiztosítás
  • Üzemanyagtérítés saját autó esetén (0,19 euro/km)
  • Igény esetén céges autó

Mit várunk tőled

És mi mire figyelünk
  • Felmutatható szakmai tapasztalat homokfúvással és fém festésével
  • Magabiztos kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Különböző anyagok ismerete
  • Pozitív beállítottság

Mi fog történni?

1
Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3
Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Remek! Szóval érdekel!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdéseid vannak?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Surman Anna

Állásközvetítő