Burkoló

Kerkrade 40 óra Építőipar V-008263
Burkolói állást keresel? Olvass tovább!

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?

Teljeskörű burkolási munkára keresünk tapasztalt szakembert Heerlen-Maastricht vonzáskörzetébe.

Feladataid közé tartozik

  • bemutatótermek, cégek, irodák, lakóházak, gyárak mosdóinak, fürdőszobáinak és közösségi helységeinek burkolása.
  • használatos csempék mérete: 15x30, 15x20, 25x40

A holland építőiparban egy átlagos munkanap reggel 7 órakor kezdődik egy finom kávé és a kollégák társaságában. A reggeli megbeszélés után mindenki hozzálát a feladatához, majd a félórás ebédszünet és néhány kávészünet után délután 16 óra körül zárul keményen végigdolgozott nap.

Figyelem! A megbízások kevesebb mint 5% készül természetes kőből, így csak olyan jelentkezők pályázatát várjuk, akik egyéb anyagokkal is dolgoztak már.

Cégünkről

Rövid bevezetés

Ügyfelünk egy kisebb cég, mely burkoló munkák kivitelezésére specializálódott kimagasló szakértelemmel és minőséggel. Palettáján megtalálhatók többek közt építési vállalkozók, magán projektek, valamint bemutatótermek. A cég széles skálán mozog a különböző kisebb vagy nagyobb megbízásokkal, hagyományos fürdőszobai vagy lakossági projektekkel.

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül
  • Fizetés heti nettó 560 euró (40 óra)
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Igény esetén céges autó
  • Üzemanyagtámogatás saját autó esetén (0,19 euró/km)
  • Jól felszerelt, igényes szállás
  • Egészségbiztosítás

Mit várunk tőled

És mi mire figyelünk
  • Felmutatható szakmai tapasztalat újépítésű és renovációs projektekben (legalább 3 év)
  • Érvényes VCA bizonyítvány
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó
  • Angol nyelvtudás
  • Burkolással kapcsolatos elvárás: 20 m2/nap
  • Saját kéziszerszámok (bakancs, csempevágó, csiszoló, hosszabbító...)

Mi fog történni?

1
Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3
Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Remek! Szóval érdekel!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdéseid vannak?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Surman Anna

Állásközvetítő