Kapcsolószekrény szerelő

Veenendaal 40 óra Technika és létesítmény-telepítés V-001008
Tapasztalattal rendelekezel kapcsolószekrény szerelésben, kezdő villanyszerelő vagy? Vedd fel velünk a kapcsolatot!

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?

Munkád során kapcsolószekrények, energiamodulok összeszerelését és kábelezését végzed műszaki rajzok alapján

Cégünkről

Rövid bevezetés

Megbízónk , aki vezető szerepet játszik az épületvillamossági szektorban, ennek a projektnek a keretében lakóházakhoz készít energiaellátó egységeket.

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül

Megbízható munkáltató, ahol lehetőség van szakmai fejlődésre

Jól felszerelt, modern munkakörnyezet

Heti nettó 450 Euró / 40 óra

Szállás családi házakban, saját szobával

Útiköltség térítés 0,19 cent/km

Hosszú távú munka

Mit várunk tőled

És mi mire figyelünk

Minimum 2 év tapasztalatod van villanyszerelőként vagy kapcsolószekrény szerelésben

Kapcsolási rajz olvasása nem jelent problémát

Angol nyelvtudás

B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

Holland nyelvtudás

Hollandiai munkatapasztalat

Érvényes VCA vizsga

Mi fog történni?

1

Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2

Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3

Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Remek! Szóval érdekel!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdéseid vannak?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Daniné Belovári Orsolya

Állásközvetítő