Épületasztalos

Nijkerk 40 óra Építőipar V-000984
Van tapasztalatod épüetasztalosként? Beszélsz angolul és szívesen dolgoznál Hollandiában? Olvass tovább!
Állás Épületasztalos Nijkerk

Az új állásról

Mi lesz a feladatod?

Építőipari csoportjaink több régióban is kapcsolatban állnak cégekkel, akik tapasztalt épületasztalosokat keresnek. Projektjeik széles körűek, melyekhez újépítésű, renovációs, kültéri és beltéri munkák is tartoznak. Épületasztalosként a munkanapod reggel 7 órakor kezdődik és több kisebb kávészünettel, valamint a félórás ebédszünettel együtt körülbelül délután 16 óráig tart.

A munkakörhöz tartozó főbb feladatok:

  • Ajtók, ablakok beszerelése, régiek cseréje
  • Szegélyléc felhelyezése
  • Fapadló lerakása
  • Falépcsők készítése
  • Homlokszat burkolása
  • Állmennyezet készítése

Cégünkről

Rövid bevezetés

Hollandia minden részén vannak ügyfeleink, akik holland illetve európai-uniós szakemberekkel együtt kisebb és nagyobb volumenű megbízásokon dolgozik.

Amit ajánlunk

A személyes kapcsolatfelvételen kívül
  • Kezdő fizetés heti nettó 500 euró (40 óra) , melyből a szállás és az egészségbiztosítás költsége már nem kerül levonásra
  • Szállás jól felszerelt, családi jellegű házakban saját szobával
  • Egészségbiztosítás
  • Útiköltség térítés saját autó esetén (0,19 euró/km)
  • Igény esetén céges autó
  • Megbízható munkaadó, ahol lehetőség van a szakmai fejlődésre
  • Hosszú távú munkalehetőség

Mit várunk tőled

És mi mire figyelünk
  • Van tapasztalatod épületasztalosként (újépítés, felújítás, tetőszerkezetek, stb.)
  • Tudsz rajzot olvasni
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul (A2-B2)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját kézi szerszámmal rendelkezel

Előnyt jelent, ha van

  • Hollandiai munkatapasztalatod
  • Érvényes VCA bizonyítványod
  • Saját autód
  • Holland nyelvtudásod

Mi fog történni?

1
Ellenőrizzük a jelentkezésed

Jelentkezésed után a lehető leghamarabb munkához látunk, amint az neked megfelel.

2
Egy állásközvetítő felveszi veled a kapcsolatot

Szeretnénk rólad és igényeidről bővebben tudni

3
Megkeressük a megfelelő állást

Meghatározzuk, egyeznek-e a készségeid azzal, amit ügyfeleink keresnek.

Remek! Szóval érdekel!

Töltsd ki az adataitad!

Kérdéseid vannak?

Lépj kapcsolatba egyik állásközvetítőnkkel!

Surman Anna

Állásközvetítő