Lapostető szigetelő

Információ

  • Lapostető szigetelő
  • Építőipari állások
  • Nijkerk
  • 13 nov 2017

Tapasztalt bitumen és/vagy műanyag lapostető szigetelőt keresünk!

Információ az ügyfelünkről

Megbízónk, egy az ország szívében található ügyfél-orientált és ambiciózus szervezet , számára keresünk tapasztalt tetőfedőket, különösen lapos tetők építéséhez. A vállalaton belül nagy figyelmet fordítanak magukra a munkavállalókra és a folyamatos fejlődésükre, ebből kifolyólag a munkahelyi szféra dinamikusként és kötetlenként jellemezhető.  Ügyfeleit a lehető legjobban valamint széleskörűen kívánja kiszolgálni, ezért úgy döntött, hogy a tetőfedő szakma és a kapcsolódó tevékenységek minden szempontját elsajátítja.

Feladataid

Ebben a munkakörben épületek tetőszerkezetének szigetelésével, javításával illteve karbantartásával foglalkozol különböző anyagok felhasználásával.

Ebben a munkakörben elengedhetetlen, hogy tetőfedő végzettséggel rendelkezz! Hasonló munkakörben szerzett, bizonyítható munkatapasztalattal rendelkezel, valamint nincs tériszonyod. Ezen túlmenően kellően szolgáltatás-központú vagy.

  • Beszélsz angolul
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Dolgoztál már bitumen és műanyag szigetelő anyaggal
  • VCA vizsgával rendelkezel
  • Igényes vagy a munkádra

Előnyt jelent

  • Saját autóval rendelkezel
  • Tapasztalattal rendelkezel Hollandiában
  • Holland nyelvtudás

Amit mi kínálunk

  • Segítségnyújtás hivatalos ügyekben (bsn szám, bankszámla)
  • Kiváló holland fizetés - vedd fel velünk a kapcsolatot a részletekért!
  • Szállás családi házakban.
  • Útiköltség térítés 0,19 cent/km

Mondd el egy barátnak

Daniné Belovári Orsolya

+31 - 332053916
jelentkezes@covebo.nl

Név

Telefonszám

Email cím

Lakcím

Irányítószám

Város

Ország

Önélterajz (PDF / Word)

Feltöltés

Motiváció