Kőműves
Ez az állás már nem található

Információ

  • Kőműves
  • Építőipari állások
  • Nijkerk
  • 13 nov 2017

Hollandiai tapasztalattal rendelkező kőműves vagy? Olvass tovább! Téged keresünk!

Információ az ügyfelünkről

Megbízónk az elmúlt években kiemelkedett a kőművesmunkákkal foglalkozó cégek sorából. A cég számára mindig elsődleges fontosságú a minőség és a szakértelem, attól függetlenül, hogy éppen egy 500 kődarabból álló kerti falról, vagy egy 1.000.000 téglából épülő lakáskomplexumról van-e szó.

Feladataid

Ebben a munkakörben főként új építésű házakkal kapcsolatos kőművesmunkákról van szó (fugázás is).

Amit elvárunk tőled

  • Kőműves végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 5 év munkatapasztalat
  • Ismered a fugázás módszerét is
  • VCA vizsgával rendelkezel
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Saját autóval rendelkezel
  • Holland nyelvtudás

Amit mi kínálunk

  • Segítségnyújtás hivatalos ügyekben (bsn szám, bankszámla)
  • Kiváló holland fizetés - vedd fel velünk a kapcsolatot a részletekért!
  • Szállás családi házakban
  • Útiköltség térítés 0,19 eurocent/km