Vizvezeték- és központifűtés-szerelő

Információ

  • Vízvezetékszerelő
  • Műszaki állások
  • Nijkerk
  • 1 mrc 2019

Megbízható partnercégeink számára keresünk releváns tapasztalattal rendelkező vízvezeték- és  központifűtés-szerelőket, akik szívesen dolgoznak párban!

Információ az ügyfelünkről

Megbízóink újépítésű és felújítási projektben vesznek részt Nijkerk vonzáskörzetében.

Feladataid

Legfőképpen újépítési projektekben vesztek részt, ahol központi fűtés, vízelvezető és szennyvízrendszerek összeszerelését/ kiépítését végzitek.

Amit elvárunk tőled

  • Megfelelő angol nyelvtudás
  • Minimum 5 év releváns munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Fontos, hogy csapatjátékosok vagytok és precízen tudtok dolgozni

Előnyt jelent

  • Hollandiai munkatapasztalat
  • Holland nyelvtudás
  • Saját autó
  • VCA vizsga

Amit mi kínálunk

  • Tanműhelyünkben 2-3 napos tréninget biztosítunk, hogy pontosan mit várnak el tőletek az adott projekthez
  • Heti fizetés: saját autó esetén nettó 500 Euró, saját autó nélkül heti nettó 480 Euró
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szállás jól felszerelt családi házakban (WIFI), saját szobával
  • Egészségbiztosítás
  • Útiköltség térítés
  • Lehetőség van párban dolgozni

Mondd el egy barátnak

Takács Andi

+31 - 332053916
jelentkezes@covebo.nl

Jelentkezés Vizvezeték- és központifűtés-szerelő

Név

Telefonszám

Email cím

Lakcím

Irányítószám

Város

Ország

Önélterajz (PDF / Word)

Feltöltés

Motiváció