Fém homlokzat burkoló/ szerelő

Információ

  • Építőipari állások
  • Ridderkerk
  • 6 dec 2018

Szeretnél minden nap egy lendülettel teli, jó kedvű csapattal dolgozni? Akkor téged keresünk, olvass tovább!

Információ az ügyfelünkről

Megbízónk kifejezetten alumínium rátétszerkezetes (Schüco, Alcoa) függönyfalak, illetve nyílásszárók beszerelésével foglalkozik újépítés és renoválási projektekben.

Feladataid

Kollégáiddal együtt kisebb és nagyobb projektekben veszel részt. Lehet itt szó családi házak, kisebb irodaépületek nyílászáró cseréjéről és nagyobb irodaházak függönyfalának beszereléséről.

A kezdeti időszakban egy tapasztalt szerelő irányításával/ segítségével dolgozol, megfelelő idő áll rendelkezésedre a betanuláshoz.

  • Tapasztalattal rendelkezel hasonló szerelő munkában (például gipszkartonozáshoz szükséges profilok kimérése, beszerelése)
  • Ami a munkádat illeti: lendületes, rugalmas és igényes vagy
  • Rendelkezel érvényes VCA vizsgával, vagy hajlandó vagy ezt megszerezni
  • Jó angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat fém homlokzat burkolásában/ szerelésében
  • Holland nyelvtudás
  • Hollandiai munkatapasztalat
  • Saját autó

Amit mi kínálunk

  • Kezdő fizetés heti nettó 480 Euró/ 40 óra
  • Megbízható partnercég, ahol már számos magyar kollégánk dolgozik évek óta
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szállás családi jellegű házakban
  • Útiköltség térítés 0,19 euró/km saját autó esetén

Mondd el egy barátnak

Takács Andi

+31 - 332053916
jelentkezes@covebo.nl

Név

Telefonszám

Email cím

Lakcím

Irányítószám

Város

Ország

Önélterajz (PDF / Word)

Feltöltés

Motiváció