Hidegburkoló

Információ

  • Hidegburkoló
  • Építőipari állások
  • Nijkerk
  • 27 nov 2018

Tapasztalt hidegburkoló vagy? Vedd fel velünk a kapcsolatot! Változatos munkák várnak rád!

Információ az ügyfelünkről

Megbízónk burkolási munkák végzésére specializálódott vállalkozók, magánszemélyek és bemutatótermek számára. A kivitelezésre váró projektek változatosak, variálnak kisebb fürdőszobától a nagyobb exkluzív projektekig.

Feladataid

Egy sokoldalú hidegburkolót keresünk, aki többek között ért fürdőszobák, mellékhelységek, úszómedencék és konyhák csempézéséhez felújítási, karbantartási és új építési projektekben.

  • Ebben a munkakörben elengedhetetlen, hogy hidegburkoló képesítéssel rendelkezz
  • Bizonyítható munkatapasztalatod van burkolóként új építési és a felújítási munkák terén
  • Önállóan tudod végezni munkádat, fugakeresztek használata nélkül
  • Megfelelő angol nyelvtudás
  • Jogosítvánnyal rendelkezel

ELŐNYT JELENT

  • Saját autó
  • Hollandiai hidegburkoló tapasztalat
  • Holland nyelvtudás
  • VCA (munkavédelmi) bizonyítvány

Amit mi kínálunk

  • Segítségnyújtás Bsn szám és bankszámla ügyintézésben
  • Kezdő fizetés heti nettó 450 - 480 euró között (tapasztalattól függően)
  • Szállás jól felszerelt családi házakban, saját szobával
  • Egészségbiztosítás
  • Útiköltség térítés saját autó esetén

Mondd el egy barátnak

Daniné Belovári Orsolya

+31 - 332053916
jelentkezes@covebo.nl

Név

Telefonszám

Email cím

Lakcím

Irányítószám

Város

Ország

Önélterajz (PDF / Word)

Feltöltés

Motiváció