Bádogos

Információ

  • Bádogos
  • Építőipari állások
  • Nijkerk
  • 17 szept 2018

Tapasztalt bádogos vagy? Szívesen kipróbálnád magad egy megbízható holland cégnél? Akkor Téged keresünk!

Információ az ügyfelünkről

Megbízónk egy réz és cink bádogosszerkezetek készítésére szakosodott vállalkozás, és már 62 éve aktív a holland építőiparban. Különböző projektekhez, legyen szó új építésű projekteknél homlokzatok bádogozásáról vagy felújítási munkálatok elvégzéséről,  megbízható szakembereket keres Amszterdam, Rotterdam és Hága környékére.

Feladataid

Különböző épületek ( tornyok, kupolák, házak) bádogtetőinek készítése, fedése illetve cseréje.

  • Ebben a munkakörben elengedhetetlen, hogy szakirányú végzettséggel rendelkezz
  • Fontos, hogy tapasztalatokkal rendelkezz a réz és a cink ötvözetek terén
  • Kezdeményező és csapatjátékos vagy.
  • Önállóan és profin tudsz dolgozni tervrajzok alapján
  • Angol vagy német nyelvtudással rendelkezel
  • B kategóriás jogosítvány birtokában vagy

Előnyt jelent

  • Érvényes VCA vizsgád van
  • Saját autóval rendelkezel
  • Hollandiai munkatapasztalat
  • Holland nyelvtudás

Amit mi kínálunk

  • Teljes körű segítségnyújtás hivatalos ügyekben (bsn szám, bankszámla)
  • Fizetés heti nettó 450-500 euró között, tapasztalattól függően
  • Szállás jól felszerelt családi házakban, saját szobával
  • Saját autó esetén 0,19 euro / km útiköltség térítés

Mondd el egy barátnak

Daniné Belovári Orsolya

+31 - 332053916
jelentkezes@covebo.nl

Név

Telefonszám

Email cím

Lakcím

Irányítószám

Város

Ország

Önélterajz (PDF / Word)

Feltöltés

Motiváció