Fugavéső Munka Betanítással
Ez az állás már nem található

Információ

  • Fugázó munka betanítással
  • Építőipari állások
  • Nijkerk
  • 13 nov 2017

Egy új projekt keretében lehetőségünk nyílik fugavésőket alkalmazni betanítással.

Információ az ügyfelünkről

Hollandiában egyre nagyobb a szakemberek hiánya az építőiparban. Egy új projekt keretében lehetőségünk nyílik fugavésőket alkalmazni betanítással. Mivel a magyar és holland munkafolyamatok igen eltérnek egymástól, ezért lehetőséget nyújtunk a ’holland módszer’ elsajátítására. Így nagy esélyed nyílik hosszú távú építőipari munkára ebben a kicsi de vállalkozókedvű országban.

Feladataid

Klinkertégla falak fugáinak eltávolítása. Nehéz fizikai munkáról van szó, amelyet időjárástől függetlenül végeznek.

Amit elvárunk tőled

  • Rendelkezel építőipari tapasztalattal
  • Jó munkabíró képességed van
  • Igényes vagy a munkádra
  • Megfelelő angol vagy német nyelvtudással rendelkezel
  • Jogosítvánnyal rendelkezel

Előnyt jelent

  • Saját autó
  • Holland nyelvtudás

Amit mi kínálunk

  • 1-2 hét betanítási idő
  • Teljes körű segítségnyújtás hivatalos ügyekben (bsn szám, bankszámla)
  • Heti fizetés – nettó 360 euró/hét betanítási idő alatt, 400 euró/hét a betanítási idő után
  • Igényes szállás
  • Egészségbiztosítás
  • Útiköltség térítés a munkába járáshoz saját autó esetén