Zsaluzó Ács

Információ

  • Ács
  • Építőipari állások
  • Nijkerk
  • 14 aug 2018

Tapasztalattal rendelkezel épület- és betonszerkezetek terén?

Információ az ügyfelünkről

Megbízónk 50 éve vállal vezető szerepet (beton) építési és mélyépítési projektek megvalósításában.Szakértelmük elsősorban komplex infrastrukturális munkák megvalósításában rejlik. Mind a belvárosi területeken, mind az új fejlesztési területeken végzett munkákkal.

Feladataid

Tapasztalt zsaluzó ácsként kerékpár alagút építésében vehetsz részt partnercégünknél. Feladataid többek között az alábbiakból állnak:

  • Zsaluzatok, valamint előregyártott elemek készítése, elhelyezése és szétszerelése.
  • Zsaluzatok méretezése és megfelelő minőségük biztosítása.
  • Vázak, nyílások és védőeszközök, például állványzatok és lépcsőaknák elhelyezése.
  • Kisebb bontási munkák.
  • Felállítási és egyéb asztalos tevékenységek végzése műszaki rajzok alapján.

  • Ebben a munkakörben elengedhetetlen, hogy szakirányú végzettséggel rendelkezz.
  • Fontos, hogy általános tapasztalatokkal rendelkezz az épület- és betonszerkezetek terén.
  • Kezdeményező, csapatjátékos és vagy.
  • Önállóan és profin tudsz dolgozni műszaki rajzok alapján
  • Angol nyelvtudással rendelkezel

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány birtokában vagy
  • Érvényes VCA vizsgád van
  • Saját autóval rendelkezel
  • Hollandiai munkatapasztalat
  • Holland nyelvtudás

Amit mi kínálunk

  • Teljes körű segítségnyújtás hivatalos ügyekben (bsn szám, bankszámla)
  • Fizetés heti nettó 480 - 520 euró között, tapasztalattól függően
  • Szállás jól felszerelt családi házakban, saját szobában

Mondd el egy barátnak

Takács Andi

+31 - 332053916
jelentkezes@covebo.nl

Név

Telefonszám

Email cím

Lakcím

Irányítószám

Város

Ország

Önélterajz (PDF / Word)

Feltöltés

Motiváció