Gépkarbantartó / gépszerelő (mezőgazdasági és ipari gépek)
Ez az állás már nem található

Információ

  • Mezőgazdasági gép szerelő
  • Műszaki állások
  • Terneuzen
  • 2 aug 2018

Tapasztalattal rendelkező gépszerelő vagy? Beszélsz angolul és értesz az emelőgépek javításához? Akkor téged keresünk!

Információ az ügyfelünkről

A megbízónk különböző emelőgépek bérbeadásával foglalkozik.

Feladataid

Fő feladatod a különböyő gépek javítása és karbantartása (targoncák, teleszkópos rakodógépek,kosaras emelőgépek...stb.)

- Kellő tapasztalattal rendelkezel rakodógépek vagy mezőgazdaségi gépek javításában és karbantartásában ( mechanikai)

- Diesel motorok ismerete

- Jó angol nyelvtudás

- B kategóriás jogosítvány

- Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Holland nyelvtudás
  • Hollandiai munkatapasztalat

Amit mi kínálunk

  • Megbízható munkáltató, ahol lehetőség van szakmai fejlődésre
  • Jól felszerelt  munkakörnyezet
  • Heti nettó 480 Euró / 40 óra
  • Szállás családi házakban, saját szobával
  • Útiköltség térítés 0,19 cent/km
  • Hosszú távú munka