Vízvezeték- és központifűtés-szerelő
Ez az állás már nem található

Információ

  • Vízvezetékszerelő
  • Műszaki állások
  • Nijkerk
  • 28 febr 2019

Megbízható partnercégeink számára keresünk releváns tapasztalattal rendelkező vízvezeték- és központifűtés-szerelőket, akik szívesen dolgoznak párban!

Információ az ügyfelünkről

Megbizóink újépítésű és felújítási projketben vesznek részt Hollandia központi területén.

Feladataid

Legfőképpen újépítési projektekben veszel részt, ahol központi fűtés, vízelvezető és szennyvízrendszerek összeszerelését/ kiépítését végzed.

Amit elvárunk tőled

  • Megfelelő angol nyelvtudás
  • Minimum 5 év releváns munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Fontos, hogy csapatjátékos vagy és precízen tudsz dolgozni

Előnyt jelent:

  • Hollandiai munkatapasztalat
  • Holland nyelvtudás
  • Saját autó
  • VCA vizsga

Amit mi kínálunk

  • Tanműhelyünkben 2-3 napos felvilágosítást kaphatsz, hogy mit és hogyan várnak el a holland megbízók munkád során.
  • Heti fizetés: saját autó esetén nettó 500 euró, ennek hiányában heti nettó 480 euró.
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szállás jól felszerelt családi házakban (WIFI), saját szobával
  • Egészségbiztosítás
  • Útiköltség térítés saját autó esetén
  • Lehetőség van párban dolgozni