Hegesztő / Lakatos

Információ

  • Mig Mag Aluminium Hegesztő
  • Műszaki állások
  • Axel
  • 14 jn 2018

Tapasztalattal rendelkezel pótkocsi gyártásban? Beszélsz angolul vagy németül? Téged keresünk!

Információ az ügyfelünkről

Megbízónk teherautók/kamionok mozgópadlós pótkocsijának gyártására szakosodott. Pillanatnyilag a holland munkavállalók mellett számos magyar munkatársunk dolgozik itt.

Feladataid

Fő feladatod a pótkocsik szerkezetének, padlózatának összeépítése és hegesztése. A pótkocsik szerkezete kizárólag aluminiumból készül. Kézi hegesztés csak kisebb varratoknál folyik, a nagyobb varratokat hegesztőrobotok hegesztik. Minden hegesztő munkatárs modern és biztonságos felszerléssel van ellátva.

  • Tapasztalattal rendelkezel pótkocsi összerszerelésben és hegesztésben
  • Tapasztalatod van aluminium hegesztésében
  • Tudsz önállóan műszaki rajzok alapján dolgozni
  • Angol vagy német nyelv jó ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Ha van holland nyelvtudásod
  • Rendelkezel saját autóval
  • 135/136- os minősítés

Amit mi kínálunk

  • Heti fizetés nettó 510 euró/ 45 óra
  • Fizetésed tartalmazza a lakhatás és biztosítás költségeit, ez már nem kerül levonásra
  • Szállás 4 fős családi házakban maximum 20 km-re a munkavégzés helyétől
  • Útiköltség térítés
  • Túlóra lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Mondd el egy barátnak

Takács Andi

+31 - 332053916
jelentkezes@covebo.nl

Név

Telefonszám

Email cím

Lakcím

Irányítószám

Város

Ország

Önélterajz (PDF / Word)

Feltöltés

Motiváció