Kőműves Munka Betanítással
Ez az állás már nem található

Információ

  • Kőműves
  • Építőipari állások
  • Nijkerk
  • 13 nov 2017

Egy új projekt keretében lehetőségünk nyílik kőműveseket alkalmazni betanítással.

Információ az ügyfelünkről

Hollandiában egyre nagyobb a szakemberek hiánya az építőiparban. Egy új projekt keretében lehetőségünk nyílik a klinkerfalazás technikájának betanítására. Mivel a magyar és holland kőműves munkafolyamatok eltérnek egymástól, ezért lehetőséget nyújtunk a klinkerfalazás technikájának elsajátítására. Így nagy esélyed nyílik hosszú távú építőipari munkára ebben a kicsi ,de vállalkozókedvű országban.

Feladataid

Ebben a munkakörben klinkerfalazást végzel új építésű projektekben.

Amit elvárunk tőled

  • Fontos, hogy építőipari tapasztalattal rendelkezz
  • Bírod a magas munkatempót
  • Gyorsan tanulsz, nyitott vagy új módszerek elsajátítására
  • Igényes vagy a munkádra
  • Megfelelő angol nyelvtudással rendelkezel
  • Rendelkezel VCA-vizsgával, illetve hajlandó vagy ezt letenni
  • Jogosítvánnyal rendelkezel

Előnyt jelent

  • Hollandiai kőműves munkatapasztalat
  • Saját autó
  • Holland nyelvtudás

Amit mi kínálunk

  • 4 hét betanítási idő tanműhelyben, ezután 2 hét építkezésen kőműves mester segítségével
  • Heti fizetés – nettó 350 euró/hét tanműhelyi betanítási idő alatt
  • Nettó 450 euró/hét az építkezési betanítási idő alatt
  • 6 hét betanulási idő után minimum havi nettó 2100 euró napi 600 tégla lerakása esetén
  • Nettó fizetésedből nem kerül levonásra lakhatás és egészségbiztosítás
  • Garantált munka 1 éven keresztül, sikeres vizsga esetén
  • Szállás magyar kollegákkal, külön szobában
  • Útiköltség térítés 0,19 cent/ km hollandiai munkád során