Targoncavezető

Információ

  • Targoncavezető állások
  • Logisztikai állások
  • Zeewolde
  • 4 jn 2018

Szívesen vállalnál raktári munkát és van tapasztalatod targoncavezetőként? Akkor ez érdekes lehet számodra.

Információ az ügyfelünkről

Ügyfelünk a hollandiai Zeewolde városában működik. Sajt és felvágott áruból álló rendelések összeállításával foglalkozik.

Feladataid

Targoncavezetőként munkatársaink kiemelkedően fontos szerepet kapnak a raktárban történő munkavégzésben. Az ő feladatkörükbe tartozik az áru- és anyagmozgatás, az áruk polcra helyezése. A munkavégzés  heti hat napon három műszakban történik: 06:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-06:00.

  • Magabiztos kommunikációs szintű angol vagy holland nyelvtudás
  • Megbízhatóság
  • Igényes munkavégzés

Amit mi kínálunk

  • Szállás
  • Biztosítás
  • Órabér: bruttó 10,29 euró (fizetés négyhetente)
  • Igény szerint bicikli a munkábajáráshoz
  • Segítségnyújtás hivatalos ügyekben (BSN szám, bankszámla)
  • Munkavállalás párként lehetséges

Mondd el egy barátnak

Surman Anna

+31881410794
surman@covebo.nl

Név

Telefonszám

Email cím

Lakcím

Irányítószám

Város

Ország

Önélterajz (PDF / Word)

Feltöltés

Motiváció