Épületbontó

Információ

  • Építőipari Segédmunkás
  • Építőipari állások
  • Hollandia
  • 24 nov 2017

Van tapasztalatod épületbontásban? Megbízható ügyfelünk számára keresünk hosszú távra épületbontókat

Feladataid

Hollandia több területére is keresünk új munkatársakat, akik nem félnek a kemény, fizikai munkától és szívesen végeznek bontási munkálatokat. Magyar és holland munkatársaiddal együtt változatos projektekben vehetsz részt (fürdőszoba bontástól egészen akár  emeletes házak bontásáig).

Amit elvárunk tőled

  • Bizonyítható építőipari munkatapasztalattal rendelkezel
  • Rugalmas és motivált hozzáállás a munkádhoz
  • Jó fizikai állapot
  • Lehetőleg alap angol és/vagy német, holland nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Holland nyelvtudás
  • Hollandiai munkatapasztalat
  • Rendelkezel VCA bizonyítvánnyal
  • B kategóriás jogosítvány és saját autó

Amit mi kínálunk

  • Segítségnyújtás hivatalos ügyekben (BSN szám, bankszámla)
  • Piaci helyzetnek megfelelő munkabér
  • Heti fizetés
  • Munkával kapcsolatos útiköltség térítés
  • Bejelentett, legális munkavégzés magyar nyelvű szerződéssel
  • Elhelyezés családi házakban

Mondd el egy barátnak

Apagyi Viktor

+31 332053916
jelentkezes@covebo.nl

Név

Telefonszám

Email cím

Lakcím

Irányítószám

Város

Ország

Önélterajz (PDF / Word)

Feltöltés

Motiváció