Gipszkartonszerelő
Ez az állás már nem található

Információ

  • Építőipari állások
  • Nijkerk
  • 27 mrc 2018

Tapasztalattal rendelkező gipszkartonszerelőket keresünk azonnali kezdéssel Hollandia egész területére! Lehetőség van akár párban is dolgozni!

Feladataid

Gipszkarton falak rögzítéséhez szükséges profilok kimérése és felszerelése, illetve gipszkarton panelek kimérése és felszerelése önállóan.

Amit elvárunk tőled

  • Tapasztalat gipszkartonozásban
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önállóan és precízen tudsz dolgozni
  • Rugalmas vagy a munkavégzés helyét illetően

ELŐNYT JELENT

  • Saját autóval rendelkezel
  • Holland nyelvtudás
  • VCA (munkavédelmi) bizonyítvány

Amit mi kínálunk

  • Tanműhelyünkben próba szerelésre van lehetőség
  • Sikeres próba szerelés után, hivatalos minősítést tudunk adni, amely által garantált munka vár rád megbízónknál.
  • Fizetés heti nettó 450 Euró/hét
  • Segítségnyújtás hivatalos ügyekben (bsn szám, bankszámla)
  • Szállás családi jellegű házakban
  • Útiköltség térítés 0,19 euró/km
  • Lehetőség van akár párban is dolgozni!