CNC Marós/ Esztergályos

Információ

  • CNC marós
  • Műszaki állások
  • Nijkerk
  • 13 nov 2017

Angolul beszélő CNC-s szakembereket keresünk hosszú távú munkára!

Információ az ügyfelünkről

Megbízónk egy csúcstechnológiát alkalmazó cég, amely magas minőségű egyedi gyártású alkatszrészeket gyárt a vákumipar, az optikai és az energiipar számára.

Feladataid

  • CNC marós/ esztergályos gépek segítségével egyedi gyártású alkatrészeket készítesz megbízók számára.
  • Tervrajzok, vázlatok, programok és szerszámlisták segítségével végzed a munkád.
  • Munkadarabok előkészítése
  • Megfelelő szerszámok és programok kiválasztása a munkadarab elkészítéséhez
  • A ha szükséges, kisebb módosítások elvégzése a CNC programban.

Amit elvárunk tőled

  • Minimum középfokú szakirányú végzettséggel rendlekezel
  • CNC programozásban és egyedi gyártásban is rendelkezel tapasztalattal
  • Siemens/Okuma program ismerete
  • Precíz vagy és tudsz önállóan dolgozni tervrajzok alapján
  • Tapasztalattal rendelkezel 4/5 tengelyes marós gépekkel
  • Jó angol nyelvtudásod van
  • Hajlandó vagy 3 vagy 5 műszakban dolgozni
  • Jogosítvánnyal rendelkezel

ELŐNYT JELENT

  • Saját autóval rendelkezel
  • Hollandiai munkatapasztalat
  • Holland nyelvtudás

Amit mi kínálunk

  • Megbízható munkáltató, ahol lehetőség van szakmai fejlődésre
  • Jól felszerelt, modern munkakörnyezet
  • A piaci helyzetnek megfelelő munkabér
  • Heti nettó 480 euró/hét
  • Szállás családi házakban, saját szobával
  • Útiköltség térítés 0,19 cent/km
  • Túlóra lehetőség
  • Hosszú távú munka

Mondd el egy barátnak

Daniné Belovári Orsolya

+31 - 332053916
jelentkezes@covebo.nl

Név

Telefonszám

Email cím

Lakcím

Irányítószám

Város

Ország

Önélterajz (PDF / Word)

Feltöltés

Motiváció