Teherautó szerelő

Információ

  • Teherautó-szerelő
  • Autóipari munkák
  • Nijkerk
  • 13 nov 2017

Technikai és mechanikai szerelésre keresünk teherautó szerelőket, változatos munkára!

Információ az ügyfelünkről

Megbízónk kimondottan kamionok és teherautók átépítésére specializálódott. Számukra nincs lehetetlen!

Feladataid

  • Alvázak és tengelyek szerelése, teherautók, kamionok akár teljes körű átépítése az ügyfelek igényeinek megfelelően.
  • Mechanikai és technikai hibák megszüntetése.
  • Üzemanyag, váltó, fék rendszerek szerelése
  • Motor, elektromos és hidraulikus rendszerek karbantartása, javítása.

Amit elvárunk tőled

  • Szakképzett teherautó szerelő vagy.
  • Minimum 3 év munkatapasztalatod van
  • Rendelkezel jogosítvánnyal
  • Jól tudsz kommunikálni angolul
  • Igényes vagy a munkádra, szereted a kihívásokat
  • Tudsz önállóan és csapatban is dolgozni

Előnyt jelent

  • Saját autó
  • Hollandiai munkatapasztalat
  • Holland nyelvtudás
  • C Kategóriás jogosítvány

Amit mi kínálunk

  • Megbízható munkáltató, ahol lehetőség van szakmai fejlődésre
  • Jól felszerelt, modern munkakörnyezet
  • Kiváló holland fizetés - vedd fel velünk a kapcsolatot a részletekért!
  • Szállás családi házakban, saját szobával
  • Útiköltség térítés 0,19 cent/km
  • Túlóra lehetőség
  • Hosszú távú munka

Mondd el egy barátnak

Daniné Belovári Orsolya

+31 - 332053916
jelentkezes@covebo.nl

Név

Telefonszám

Email cím

Lakcím

Irányítószám

Város

Ország

Önélterajz (PDF / Word)

Feltöltés

Motiváció