Karosszérialakatos

Információ

  • Karosszéria lakatos
  • Autóipari munkák
  • Nijkerk
  • 9 nov 2017

Tapasztalattal rendelkező karosszérialakatosokat keresünk akár azonnali kezdéssel!

Információ az ügyfelünkről

Ügyfelünk személygépjárművek karosszériájának teljes körű javítására szakosodott. Hollandia egész területén 14 modern, jól felszerelt műhellyel rendelkezik.

Feladataid

  • Személygépjárművek karosszériájának teljes körű javítása magas fokon
  • Külső karosszéria elemeken végzel lakatos és hegesztő munkálatokat
  • Karosszéria elemek bontása és beépítése

Amit elvárunk tőled

  • Szakképzett karosszéria lakatos vagy.
  • Minimum 5 év munkatapasztalat személygépjárművekkel
  • Rendelkezel jogosítvánnyal
  • Jól tudsz kommunikálni angolul
  • Csapatjátékos vagy és igényes vagy a munkádra
  • Önállóan el tudod látni feladataidat

Előnyt jelent

  • Holland nyelvtudás
  • Hollandiai munkatapasztalat

Amit mi kínálunk

  • Megbízható munkáltató, ahol lehetőség van szakmai fejlődésre
  • Jól felszerelt, modern munkakörnyezet
  • Kiváló holland fizetés - vedd fel velünk a kapcsolatot a részletekért!
  • Szállás családi házakban
  • Útiköltség térítés

Mondd el egy barátnak

Daniné Belovári Orsolya

+31 - 332053916
jelentkezes@covebo.nl

Név

Telefonszám

Email cím

Lakcím

Irányítószám

Város

Ország

Önélterajz (PDF / Word)

Feltöltés

Motiváció