Hidegburkoló
Ez az állás már nem található

Információ

  • Hidegburkoló
  • Építőipari állások
  • Nijkerk
  • 13 nov 2017

Tapasztalt hidegburkoló vagy és szívesen kipróbálnád magad Hollandiában? Akkor téged keresünk!

Információ az ügyfelünkről

Megbízónk egy relatív kis vállalkozás, amely burkolási munkák végzésére specializálódott vállalkozók, magánszemélyek és bemutatótermek számára. A vállalkozás méretének köszönhetően jól átlátható így a minőség és a szakmunka garantálása az első helyen áll. A megbízások változatosak, variálnak kisebb fürdőszobától a nagyobb exkluzív projektekig.

Feladataid

Egy sokoldalú hidegburkolót keresünk, aki többek között ért fürdőszobák, wc-k, úszómedencék és konyhák csempézéséhez felújítási, karbantartási és új építési projektekben.

  • Ebben a munkakörben elengedhetetlen, hogy hidegburkoló képesítéssel rendelkezz
  • Bizonyítható munkatapasztalatod van burkolóként új építési és a felújítási munkák terén
  • Önállóan, szolgáltatás-orientált és rugalmas módon végzed a munkádat
  • Megfelelő angol vagy német nyelvtudás
  • Jogosítvánnyal rendelkezel
  • Saját (kézi)szerszámaid vannak

ELŐNYT JELENT

  • Saját autóval rendelkezel
  • Holland nyelvtudás
  • VCA (munkavédelmi) bizonyítvány

Amit mi kínálunk

  • Segítségnyújtás Bsn szám és bankszámla ügyintézésben
  • Kiváló holland fizetés - vedd fel velünk a kapcsolatot a részletekért!
  • Szállás családi házakban
  • Útiköltség térítés