Palatető fedő

Információ

  • Palatető fedő
  • Építőipari állások
  • Nijkerk
  • 13 nov 2017

Ismered a terméskővel és palával történő munkavégzés fortélyait? Beszélsz angolul és szívesen dolgoznál e területen Hollandiában? Olvass tovább!

Információ az ügyfelünkről

Megbízónk egy terméskő- és palatetők és homlokzatok lerakására és felújítására szakosodott vállalkozás. Az ország egész területén vállalnak projekteket. A cég a palafedés mellett bádogozással is foglalkozik, valamint ötvösmunkákat is vállal.

Feladataid

Megbízónk számára tapasztalt palafedő munkásokat keresünk. A feladat palatetők felújításából áll, de új épületek kivitelezése is gyakori. Természetesen ismerned kell a terméskővel és palával történő munkavégzés fortélyait. Bádogos és rézmegmunkálási feladatok is előfordulhatnak.

Amit elvárunk tőled

  • Tapasztalat a palafedés terén
  • Tapasztalat a hagyományos palafedés és egyéb palázási módszerek terén
  • A terméskővel és palával történő munkavégzési módok ismerete
  • Jogosítvánnyal rendelkezel
  • Az angol vagy német nyelv jó ismerete

Előnyt jelent

  • Saját autóval rendelkezel
  • VCA (munkavédelmi) bizonyítvány
  • Holland nyelvtudás

Amit mi kínálunk

  • Segítségnyújtás hivatalos ügyekben (bsn szám, bankszámla)
  • Fizetés heti nettó 500 euró
  • Szállás családi házakban
  • Útiköltség térítés

Mondd el egy barátnak

Daniné Belovári Orsolya

+31 - 332053916
jelentkezes@covebo.nl

Név

Telefonszám

Email cím

Lakcím

Irányítószám

Város

Ország

Önélterajz (PDF / Word)

Feltöltés

Motiváció