Ács

Információ

  • Ács
  • Építőipari állások
  • Nijkerk
  • 13 nov 2017

Te vagy az a különböző ácsmunkákat önállóan elvégezni tudó szakember, akit keresünk? Akkor jelentkezz most!

Információ az ügyfelünkről

Ügyfelünk egy rugalmas és elismert, átfogó építőipari munkát végző vállalat, amely széleskörű tapasztalatokkal rendelkezik az építkezés, felújítás, karbantartás és javítás terén. Különböző cégek, szervezetek és magánszemélyek számára végeznek munkát. A vállalat működési területe főként Hollandia középső része.

Feladataid

Ebben a munkakörben a szó legszélesebb értelmében vett asztalos- és ácsmunkákat kell elvégezni, az alapozástól a tetőablak beépítésig. Az új épületek építése, a felújítás és helyreállítás terén egyaránt. A magánszektorban, az üzleti szektorban és a közművek terén is.

  • Bizonyítható tapasztalattal rendelkezel új építési, felújítási és/vagy átalakítási ácsmunkák terén
  • Tudsz önállóan dolgozni
  • Szolgáltatás-orientált és rugalmas hozzáállásod van
  • Az angol nyelv jó ismerete
  • Jogosítvánnyal rendelkezel
  • Saját kézi szerszámmal rendelkezel

Előnyt jelent

  • Lehetőleg korábban már dolgoztál Hollandiában
  • VCA bizonyítvánnyal rendelkezel
  • Ha saját autóval rendelkezel
  • Holland nyelvtudás

Amit mi kínálunk

  • Segítségnyújtás hivatalos ügyekben (bsn szám, bankszámla)
  • Fizetés heti nettó 450-500 euró között munkatapasztalattol és munkáltatótól függően
  • Szállás családi jellegű házakban
  • Útiköltség térítés.

Mondd el egy barátnak

Daniné Belovári Orsolya

+31 - 332053916
jelentkezes@covebo.nl

Név

Telefonszám

Email cím

Lakcím

Irányítószám

Város

Ország

Önélterajz (PDF / Word)

Feltöltés

Motiváció