Légtechnikai szerelő

Információ

  • Légtechnikai szerelő
  • Műszaki állások
  • Nijkerk
  • 13 nov 2017

Tapasztalattal rendelkezel a légtechnikai hálózatok szerelésében? Új kihívásra vágysz külföldön? Nézd meg hirdetésünket!

Információ az ügyfelünkről

Megbízónk szellőző hálózatokra és légtechnikai berendezésekre specializálódott. Minden helyzetre és minden alkalmazásra megtalálják és beépítik a megfelelő szellőző berendezést, mind az ipari felhasználás és lakóházak építése során.

Feladataid

  • Önállóan végzed munkád műszaki rajzok alapján.
  • Csőrendszerek méretezése, megmunkálása és beszerelése ipari felhasználáshoz illetve lakóházak építése során.

Amit elvárunk tőled

  • Műszaki végzettség
  • Több éves tapasztalattal rendelkezel légtechnikai rendszerek szerelésében
  • VCA munkavédelmi bizonyítvánnyal rendelkezel
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Motivált vagy és pozitív a hozzáállásod

Előnyt jelent

  • Saját autóval rendelkezel
  • Külföldi, esetleg hollandiai munkatapasztalat
  • Holland nyelvtudás

Amit mi kínálunk

  • Segítségnyújtás hivatalos ügyekben (bsn szám, bankszámla)
  • Piaci helyzetnek megfelelő munkabér
  • Heti fizetés
  • Szállás családi házakban
  • Útiköltség térítés

Mondd el egy barátnak

Daniné Belovári Orsolya

+31 - 332053916
jelentkezes@covebo.nl

Név

Telefonszám

Email cím

Lakcím

Irányítószám

Város

Ország

Önélterajz (PDF / Word)

Feltöltés

Motiváció